Yayın Akışları

Yayın akışlarını detaylı olarak görmek istediğiniz kanalı tıklayın.
Geçmiş YayınYayında ŞuanGelecek Yayın
  • TRT 1 yayın akışı Anıtkabir'den Naklen Yayın
    09:15-09:30
    Benim Adım Melek
    09:30-10:30
    Alişan ile Hayata Gülümse
    10:30-13:15
    Kod Adı Kırlangıç
    13:15-14:15
    Lingo
    14:15-15:30
  • Show Tv yayın akışı Kuzey Yıldızı: İlk Aşk
    05:30-08:00
    Bu Sabah
    08:00-10:00
    Güzel Günler
    10:00-12:30
    Aslı Hünel ile Gelin Evi
    12:30-15:00
    Didem Arslan Yılmaz'la...
    15:00-18:45
  • Star Tv yayın akışı Benim Tatlı Yalanım
    07:00-09:45
    Sabahın Sultanı Seda Sayan
    09:45-13:30
    Zahide Yetiş ile Yeniden...
    13:30-16:15
    Güzel Köylü
    16:15-18:15
    Star Haber
    18:15-19:00
  • Kanal 7 yayın akışı Hayat Güzeldir
    08:15-09:15
    Yemin
    09:15-11:00
    TV Filmi
    11:00-13:00
    TV Filmi
    13:00-14:40
    Bahar Yeli
    14:40-16:30
  • Atv yayın akışı Safir
    04:10-08:00
    Kahvaltı Haberleri
    08:00-10:00
    Müge Anlı ile Tatlı Sert
    10:00-13:00
    Gün Ortası
    13:00-14:00
    Mutfak Bahane
    14:00-16:00
  • Tv8 yayın akışı 8'de Sağlık
    07:15-08:30
    Aramızda Kalmasın
    08:30-11:15
    Survivor All Star 2024
    11:15-11:45
    Demet ve Jess'le Gel...
    11:45-14:00
    Survivor Ekstra
    14:00-16:00
  • Kanal D yayın akışı Baht Oyunu
    07:00-09:00
    Neler Oluyor Hayatta
    09:00-11:00
    Dönence
    11:00-13:00
    Gelinim Mutfakta
    13:00-16:00
    Arka Sokaklar
    16:00-19:00
  • Now TV yayın akışı Adım Farah
    06:00-08:00
    İlker Karagöz İle...
    08:00-10:30
    Çağla ile Yeni Bir Gün
    10:30-12:00
    Yasak Elma
    12:00-13:30
    En Hamarat Benim
    13:30-16:30
  • TRT Haber yayın akışı Haber 06
    06:00-07:00
    TRT HABER'de Dün Bugün
    07:00-10:00
    Satır Başı
    10:00-12:00
    Özel Yayın
    12:00-13:55
    Hava Durumu
    13:55-14:00
  • CNN Türk yayın akışı A'dan Z'ye
    08:00-09:00
    Gündem
    09:00-10:00
    Gündem
    10:00-11:00
    Gündem
    11:00-12:00
    Gün Ortası
    12:00-13:00
  • NTV yayın akışı Hava Durumu
    08:55-09:00
    104 Yıllık Gurur
    09:00-11:55
    Hava Durumu
    11:55-12:00
    Haber Merkezi
    12:00-12:15
    İlk Meclisin Son Tanıkları
    12:15-12:55
  • A Haber yayın akışı Hava Durumu
    08:55-09:00
    Ajans Bugün
    09:00-09:55
    Hava Durumu
    09:55-10:00
    Ajans Bugün
    10:00-11:00
    Ajans Bugün
    11:00-11:55
  • Haber Türk yayın akışı Gün Başlıyor
    06:00-08:00
    23 Nisan Özel Yayın
    08:00-12:00
    Gün Ortası
    12:00-13:45
    Spor Bülteni
    13:45-14:00
    Haber Hattı
    14:00-15:45
  • Halk Tv yayın akışı Günaydın Türkiye
    07:00-08:00
    Yeni Bir Sabah
    08:00-11:00
    Kırmızı Çizgi
    11:00-13:00
    Haber Masası
    13:00-15:00
    Halkın Haberi
    15:00-16:00
  • Sözcü Tv yayın akışı Sabah Kahvesi
    07:00-09:00
    Para Politika
    09:00-10:00
    Para Politika
    10:00-11:00
    Para Politika
    11:00-12:00
    Gündem Masası
    12:00-13:00
  • Haber Global yayın akışı Yeni Gün
    09:00-09:45
    Ekonomi
    09:45-10:00
    Yeni Gün
    10:00-12:00
    Gündem
    12:00-15:00
    Günün Nabzı
    15:00-15:45
  • TV 100 yayın akışı Gün Uyanıyor
    06:00-09:00
    Günün Rotası
    09:00-12:00
    Haberde Gün Ortası
    12:00-15:00
    Güne Bakış
    15:00-18:00
    Kübra Par ile Görüş Farkı
    18:00-19:00
  • 360 Tv yayın akışı Gökyüzünden
    08:00-08:45
    Kopuk
    08:45-10:30
    Seksenler
    10:30-13:15
    Samanyolu
    13:15-15:00
    Aileler Yarışıyor
    15:00-17:30
  • Beyaz Tv yayın akışı Niyaz ile Bugün
    07:30-08:30
    Söylemezsem Olmaz
    08:30-11:00
    Nur Viral'le Hayatta Her...
    11:00-13:00
    Esra Ezmeci ile Yeni Baştan
    13:00-15:00
    Nermin'in Enfes Mutfağı
    15:00-16:20
  • Bein Sports Haber yayın akışı beIN Sports Max 2
    06:00-08:00
    beIN Sports Max 2
    08:00-10:00
    beIN Sports Max 2
    10:00-12:00
    beIN Sports Max 2
    12:00-14:00
    beIN Sports Max 2
    14:00-16:00
  • TRT Spor yayın akışı Trendyol 1. Lig Goller
    09:15-09:25
    Trendyol Süper Lig Özetler
    09:25-09:55
    Spor Takvimi
    09:55-10:00
    Spor Bülteni
    10:00-11:00
    Spor Manşet
    11:00-12:00
  • TLC yayın akışı Ya Sev Ya Sat Kanada
    07:30-08:30
    Aşık Avukat
    08:30-10:00
    100 Günde Rüya Ev
    10:00-11:00
    Emlakçı Kardeşler: Yuvamız
    11:00-12:00
    Emlakçı Kardeşler: Yuvamız
    12:00-13:00
  • Dmax yayın akışı Hurda Bizim İşimiz
    08:24-08:50
    Hurda Avcıları: Tamirat
    08:50-09:50
    Küçük Karateciler
    09:50-10:50
    Küçük Karateciler
    10:50-11:50
    Depo Savaşları
    11:50-12:17
  • TRT Belgesel yayın akışı Hedef Sıfır Atık
    08:20-09:10
    Anadolu'da Yaşam
    09:10-10:00
    Bugün 23 Nisan
    10:00-10:50
    Kronovizör
    10:50-11:25
    Savunma Sanayiinin Yalnız...
    11:25-12:15
  • Yaban Tv yayın akışı Afrika'da Gizemli Gece
    08:00-09:00
    Rastgele Ali Birerdinç
    09:00-10:00
    Dünyanın En Büyük...
    10:00-11:00
    Yaban Afrika Safari
    11:00-11:30
    Yaban Aile
    11:30-12:00
  • TRT Çocuk yayın akışı Katuri
    09:30-09:45
    Eymen İle Çimen
    09:45-10:00
    Niloya
    10:00-10:15
    Ege ile Gaga
    10:15-10:35
    Kaptan Pengu Ve Arkadaşları
    10:35-11:05
  • Cartoon Network yayın akışı 23 Nisan Özel Kuşağı
    06:00-08:30
    23 Nisan Özel Kuşağı
    08:30-11:00
    23 Nisan Özel Kuşağı
    11:00-13:30
    23 Nisan Özel Kuşağı
    13:30-16:00
    23 Nisan Özel Kuşağı
    16:00-18:30
  • Minika Go yayın akışı Berry Bees
    09:15-09:30
    Kratt Kardeşler
    09:30-10:00
    Mechamato
    10:00-10:30
    Petronix
    10:30-10:45
    Petronix
    10:45-11:00
  • TGRT Haber yayın akışı Haber Bülteni
    06:00-07:00
    Günaydın Türkiye
    07:00-10:00
    Bilmedikleriniz
    10:00-11:30
    Gündem Ekonomi
    11:30-11:58
    Dijital Para
    11:58-12:00
  • FB TV yayın akışı Tarihte Bugün
    09:30-09:45
    Onun 10 Golü
    09:45-10:00
    FB Tv
    10:00-10:30
    FB Tv
    10:30-11:00
    FB Tv
    11:00-11:30
  • Fox Tv yayın akışı Adım Farah
    06:00-08:00
    İlker Karagöz İle...
    08:00-10:30
    Çağla ile Yeni Bir Gün
    10:30-12:00
    Yasak Elma
    12:00-13:30
    En Hamarat Benim
    13:30-16:30
  • Tjk Tv yayın akışı Koşu Özetleri
    08:20-08:50
    Farklı Analiz
    08:50-11:05
    İdman Pisti
    11:05-11:30
    Yarış Zamanı
    11:30-13:15
    Adana - Kocaeli Yarışları
    13:15-21:15
  • A Spor  yayın akışı Artı Futbol
    06:00-07:00
    Sabah Sporu
    07:00-10:00
    Türkiye'nin Kupası
    10:00-11:00
    Spor Ajansı
    11:00-13:00
    Gün Ortası
    13:00-15:00
  • KRT TV yayın akışı KRT Soruyor
    05:00-08:00
    Başka Bir Gün
    08:00-11:00
    Zafer Arapkirli ile Medya...
    11:00-13:00
    Öğle Haberleri
    13:00-14:00
    Gökhan Kayış ile...
    14:00-17:00
  • Ulusal Kanal yayın akışı Tekrar Programlar
    01:00-08:00
    Televizyon Gazetesi
    08:00-11:00
    Ulusal Özel
    11:00-11:30
    Belgesel
    11:30-12:00
    Gün Ortası
    12:00-15:00
  • Bengü Türk TV yayın akışı Bu Sabah
    07:00-09:00
    Güne Başlarken
    09:00-11:00
    Ajans
    11:00-13:00
    Gün Ortası
    13:00-16:00
    Gündem
    16:00-19:00
  • Bloomberg HT yayın akışı Ece Saruhan'la Oyuna Devam
    08:20-09:20
    Pandoranın Merakı
    09:20-10:40
    Aslı Şafak'la İşin Aslı
    10:40-11:35
    Akustikhane
    11:35-12:25
    Ali ile Aramızda
    12:25-14:00
  • Flash Haber Tv yayın akışı İBB Belgesel
    06:50-07:00
    Ana Haber
    07:00-10:00
    Başkentte Gündem
    10:00-12:30
    Öğle Bülteni
    12:30-14:30
    Haberdar
    14:30-16:30
  • Ülke Tv yayın akışı Tekrar Programlar
    02:30-06:00
    Ülke'de Erken Gündem
    06:00-10:00
    Ülke'de Bugün
    10:00-14:00
    Öğle Ajansı
    14:00-15:00
    Akşama Doğru
    15:00-19:00
  • Tele1 TV yayın akışı Sabah Pusulası
    07:00-09:00
    Sabah Pusulası
    09:00-10:00
    Gerçek Haber, Gerçek Ekonomi
    10:00-11:00
    Gerçek Haber, Gerçek Ekonomi
    11:00-13:00
    Gün Ortası
    13:00-14:00
  • Tv8.5 yayın akışı Klasikler
    07:00-08:00
    Kick Off
    08:00-10:00
    % 100 Futbol
    10:00-11:00
    Son Karar
    11:00-12:00
    UEFA Youth League Finali
    12:00-14:00
  • Ekotürk TV yayın akışı 23 Nisan Özel
    09:00-09:30
    Özel Röportaj
    09:30-10:00
    Tahmin Et
    10:00-10:35
    Fotoğrafın Öyküsü
    10:35-11:30
    23 Nisan Özel
    11:30-12:00
  • Tvnet yayın akışı Yeni Bir Gün
    08:00-09:30
    Parapolitik
    09:30-11:53
    Bilmeniz Gereken 7 Şey
    11:53-12:00
    Gün Ortası
    12:00-12:35
    Belgesel
    12:35-13:00
  • Lider Haber TV yayın akışı Gün Başlıyor
    07:00-09:00
    Barometre
    09:00-10:30
    Haber Turu
    10:30-11:30
    Haber Saati
    11:30-12:30
    Haber Turu
    12:30-13:00
  • 24 Tv yayın akışı Moderatör Sabah
    07:00-09:00
    Analiz Sentez
    09:00-10:50
    Hava Durumu
    10:50-11:00
    Günün Manşeti
    11:00-12:00
    Moderatör
    12:00-12:35
  • Diyanet TV yayın akışı Gündem
    09:00-09:45
    Ela İle Efe Umreye Gidiyor
    09:45-10:00
    Dinle Konuyu Bil Soruyu
    10:00-10:30
    Yeni Güne Merhaba
    10:30-12:00
    Orta Asya Günlüğü
    12:00-12:30
  • Meltem TV yayın akışı Çizgi Film
    08:15-08:45
    Saraydaki Mücevher
    08:45-10:00
    Gönül Hattımız - Canlı
    10:00-11:00
    Cemile Gülsüm'le...
    11:00-11:30
    Demir Prenses
    11:30-12:30
  • TRT Eba TV İlkokul yayın akışı Kapanış
    21:50-22:30
    TRT EBA TV
    22:30-

    -

    -

    -
  • TRT Eba TV Ortaokul yayın akışı Bize Bir Dünya Bırakın
    08:45-09:10
    Onur Erol 23 Nisan Konseri
    09:10-10:25
    Dijital Dünya
    10:25-10:30
    Sanat Ninjası
    10:30-10:55
    Hareket İyidir - Ortaokul
    10:55-11:00
  • TRT Eba TV Lise yayın akışı Muhasebe Ve Finansman - 9
    17:00-17:30
    Yks'ye Doğru
    17:30-

    -

    -

    -
  • TRT 2 yayın akışı Tarihin Ruhu
    09:00-09:30
    Aramızda Müzik Var
    09:30-10:15
    Resme Yolculuk
    10:15-10:45
    Pazar Konseri
    10:45-12:00
    Hayat Sanat
    12:00-12:30
  • TRT Spor Yıldız yayın akışı Sporla Değişen Hayatlar
    09:30-09:45
    Spor Takvimi
    09:45-09:50
    Sağlıklı Spor
    09:50-09:55
    Set Sayısı
    09:55-10:55
    Çare Spor
    10:55-11:00
  • TH Türk Haber yayın akışı Kuruntu Ailesi
    08:00-09:00
    Özde Yaşam
    09:00-10:00
    Türk Sineması
    10:00-11:30
    Magazin Best
    11:30-13:00
    Haber Bülteni – Spor...
    13:00-13:30
  • TRT Avaz yayın akışı Çalgılarındilinden
    08:30-09:00
    Türkiye'nin Dev...
    09:00-10:00
    Türk Şehitlikleri
    10:00-10:30
    Elimi Bırakma
    10:30-13:00
    Avrasya Gündemi
    13:00-14:00
  • TRT 6 Kürdi yayın akışı Çalgılarındilinden
    08:30-09:00
    Türkiye'nin Dev...
    09:00-10:00
    Türk Şehitlikleri
    10:00-10:30
    Elimi Bırakma
    10:30-13:00
    Avrasya Gündemi
    13:00-14:00
  • Disney Channel yayın akışı MUCİZE
    13:30-14:00
    FINEAS VE FÖRB
    14:00-

    -

    -

    -
  • Teve 2 yayın akışı Güneşi Beklerken
    07:00-09:30
    Güllerin Savaşı
    09:30-11:30
    Asi
    11:30-13:30
    Fatmagül'ün Suçu Ne?
    13:30-15:30
    Yaprak Dökümü
    15:30-19:45